3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Vegyes bolhatétel (Korondi tál d: 36cm, üvegváza, pohár, hőmérő, karácsonyfaizzó, szemüveg stb) Vegyes méretűek. Kopottak, sérültek.