11725. 406. Closed Online auction Flea Market
12 000 HUF
0 HUF
össz. 3 db régebbi dekoratív fém sütőforma, 2 db közepes méretű, egyik m: 8 cm és d: 14,5 cm; másik m: 6,5 cm és d: 16 cm. Egy nagyobb méretű: 10x20x30 cm. Mindegyik kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : nagy_andras