12 000 HUF
össz. 3 db régebbi dekoratív könnyűfém sütőforma, egyik közepes méretű, tetején oroszlánt ábrázoló plasztikus díszítéssel, 14x18,5x13,5 cm; egyik kis méretű plasztikus szárnyas díszítéssel, m: 6 cm és h. 6,5 cm; másik kis méretű m: 5 cm és d: 7 cm. Mindegyik kopásnyomokkal