12549.
406. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
20 000 HUF
10
Tibeti buddhista tangka (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése), szövetre festett kép, kolostori zászló, textil keretben, kis sérüléssel, kopásnyomokkal, 23,5x18 cm, kerettel: 52,5x32,5 cm / Tibetan Buddhist thangka painting, monastic flag, textile, with slight wear, 23.5x18 cm, with frame: 52.5x32.5 cm