12496.
406. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
38
cca 1880-1890 Örvényi Béla rajzolókönyve, vázlatfüzet több mint száz klf. technikájú rajzzal, részben gyerekrajzok. Érdekssége, hogy különböző elsősorban debreceni (pl. Örvényi gyógyszertár "Az arany angyalhoz), de székelyhidi, gödöllői helyszíneket is megörökít. Korabeli aranyozott vászonkötésű albumban, sérült gerinccel, kopott borítóval, kötés elvált.