12521.
406. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
3 000 HUF
cca 1931 Régi kitöltetlen napló/jegyzetkönyv, az első lapon 1931-es karácsonyi ajándékozási bejegyzéssel. Aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, 22x15,5x3 cm.