13482.
406. Closed Online auction
Maps
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Dritte Auflage. Bielefeld und Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, az elülső kötéstábla lejár, helyenként kissé foltos lapokkal.