14295. 406. Closed Online auction Posters
50 000 HUF
0 HUF
1928 "Magyar hét, 1928. november 3-11.Magyar árut vásárolj!", plakát, ifj. Richter, litográfia , papír, jelzett,Hajtva, szélén apró beszakadásokkal. 60x90 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras