1 800 HUF
1926 Köztelek zsebnaptár. Szerk.: Szilassy Zoltán, Buday Barna. Harminckettedik évfolyam. Bp., "Pátria"-ny. Számos korabeli hirdetéssel. Sérült kiadói egészvászon-kötés, néhány lap kijár. + Molnárok és gépészek kézikönyve. Bp., Molnárok Lapja. Számos korabeli hirdetéssel, kihajtható mellékletekkel. Sérült kiadói papírkötés.