1 200 HUF
1930 A Pesti Hirlap nagy naptára az 1930. közönséges évre. Negyvenedik évfolyam. A Pesti Hirlap Könyvtára 6. kötet. Bp., Légrády Testvérek, 480 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.