14134. 406. Closed Online auction Printed Materials
1 600 HUF
0 HUF
cca 1943-1952 Földművelésügy Minisztérium füzeteinek több száma egybekötve (növényvédelmi útmutatók, stb.), félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal
Photo of the item taken by : karap_norbert