13261.
406. Closed Online auction
Scout
5 000 HUF
1933 Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, számos érdekes képpel, illusztrációval, írással.