11619. 406. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
6 000 HUF
0 HUF
Aranyozott bronz, női akt pár, fa talpon, XX. század első fele. Kopott, m: 17 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf