11599.
406. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
Garajszki József (1934- ): Kiűzetés. Bőrplasztika, jelzett. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50x38 cm