16701. 406. Closed Online auction Books: Architecture, Art
100 HUF
0 HUF
Dr. Vitéz Nagy Zoltán: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 szines tábla, 116 egyszínű tábla. Bp., 1941, Athenaeum. Sérült, laza vászonkötésben.
Photo of the item taken by : karap_norbert