2 400 HUF
10
Fargbige Raumkunst. Fünfte Folge. Hundert Entwürfe Moderner Künstler. Bauformen-Bibliothek Band XXIII. Stuttgart,1929.,Julius Hoffmann, VIII+100+4 p. Német nyelven. Nagyon gazdag színes belsőépítészeti, lakberendezési táblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. "Roggenbauer Rezső kárpitos, díszítő és lakberendező" possessori bélyegzéseivel.