1 000 HUF
16
Gellér Katalin: Zichy Mihály. 1827-1906. Bp., 1990, KépzÅ‘művészeti Kiadó. SzÃnes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.