5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Georg Lehnert: Das Porzellan. Sammlung Illustrierter Monographien. 6. Bielefeld und Leipzig, 1902., Velhagen & Klasing, 152 p. + 11 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és szövegközti képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a borítón magánkönyvtári címkével.