Books: Architecture, Art Number of items: 164
2507462
16697
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Táncos Laci Bácsi: Inota. Vázlatok, rajzok, festmények 2013. Bp., 2013, Táncos László. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2511248
16698
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
"Magnificat anima mea Dominum" M S Mester vizitáció-képe és egykori selmecbányai főoltára Bp., 1997.A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2506669
16699
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
5 000 HUF
2506668
16700
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
16 db kiaállítási katalógus és művészeti könyv: Szervátiusz, Vilt, Gádor, Varga Imre, stb
2 800 HUF
2367601
16701
406
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Vitéz Nagy Zoltán: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 szines tábla, 116 egyszínű tábla. Bp., 1941, Athenaeum. Sérült, laza vászonkötésben. 2509541
16702
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Semsey Réka: Élet-Kép-Regény. Pérei Zsuzsa életmű-kiállítása az Iparművészeti Múzeumban. Bp., 2008, Kovács Gábor Művészeti Alapítvány. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
2510557
16703
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
2510727
16704
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sakhai, Essie: A keleti szőnyeg. Ford.: Palotai Klára. H.n., é.n., Officina Nova. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 800 HUF
2510739
16705
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Miniaturen Dosen von Jörg Nimmergut und Anna-Maria Wager. Battenberg Antiquitäten-Kataloge. München, 1982, Battenberg Verlag. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
3 000 HUF
2510794
16706
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen, é.n., TKK. Magyar, német és angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2510779
16707
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Haulisch Lenke: Vaszary János. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2510770
16708
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar képzőművészet az ezredfordulón. A Raiffeisen Gyűjtemény. Hungarian Fine Arts at the Turn of the Millennium. The Raiffeisen Collection. Bp., 2002, Hungart/Raiffeisen Bank. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035