Books: Architecture, Art Number of items: 164
2512631
16612
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Artaria, Paul: Vom Bauen und Wohnen. Ein Bilderbuch für Laien und Fachleute. Basel, 1939, B. Wepf & Co., 183+1 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
2 400 HUF
2513260
16613
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Makoldi Sándor: A világ képe alföldi pásztor-szarukon. Főnix Könyvek 31. Debrecen, 2001, Főnix Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2510033
16614
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Széchy Beaáta: Kör. retrospektív kiállítás, dedikált kalatógus. Bp., 2005. Ernst Múzeum. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval
1 000 HUF
2511014
16615
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gustav Klimt. Vál.: Marton László. Ford:. Viola József. Bp., 1987, Helikon. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2509425
16616
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
2509585
16617
406
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. H.n., (1974), Finomkerámiaipari Művek Stúdiója (Kner-ny.). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2511709
16618
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
English Silver Hallmarks. Including the Marks of Origin on Scottish & Irish Silver Plate, Gold, Platinum & Sheffield Plate. With 300 of the more important Makers Marks from 1697-1900. Szerk.: Judith Banister. London, 1995, W. Foulsham & Co. Ltd. Fekete-fehér ábrákkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2509625
16619
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2510188
16620
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
1 200 HUF
2509994
16621
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
2509475
16622
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Daniel Arasse: Festménytalányok. Ford.: Seláf Levente. Képfilozófiák. Bp.,2010., Typotex. Kiadói papír-kötésben, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
2505758
16623
406
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035