17031.
406. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: Bánffyhunyady Hunyady Erzsébet. Francia konyha. Vendéglátás c. részekkel kiegészítette: Tutsek Anna. Bp., én., Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), XLVIII+344 p. Harmadik kiadás. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, egy-két lapon aláhúzással.