17036.
406. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
17
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 168+8 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel