17030.
406. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Negyven év a magyar szállodás- és vendéglősipar életéből. "A magyar szállodás és vendéglős" negyvenedik évfolyamának emlékére. Szerk.: Ballai Károly és Tábori Kornél. Bp.,[1938],Merkantil-ny., 232+1 p. "Iparunk jelesei" fejezetnél életrajzokkal, majd arcképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, volt könyvtári példány.