2 800 HUF
Cox György: A mythologia kézikönyve. Ford, s a finn mytholgiájval bővítette Simonyi Zsigmond. Bp., 1886, Franklin. Első kiadás. Kiadói kopott díszes aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel, hiányzó elülső szennylappal, volt magánkönyvtári példány.