1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ifj. Kodolányi János: A finnugor őshaza nyomában. Vál. és szerk.: - -. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1973, Gondolat. 449 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.