3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Komoróczy György: A kereskedelem és ipar Szent István korában. Domanovszky Sándor elÅ‘szavával. Bp.,(1938), Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara, 102 p + 1 (Kihajtható térkép) t. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülsÅ‘ papÃrborÃtót bekötötték, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘kkel.