15646. 406. Closed Online auction Books: History
3 000 HUF
0 HUF
Nadányi Emil: Parlamenti küzdelmeink. 1904-1913. Bp., 1914., Benkő Gyula, 267 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejelölésekkel és aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : nagy_andras