17073. 406. Closed Online auction Books: Hunting
4 000 HUF
0 HUF
Bársony István: Az erdő könyve. Erdei élmények és elbeszélések. Bp., 1918, Singer és Wolfner, 157+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos címlappal.
Photo of the item taken by : nagy_andras