5 000 HUF
15
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,1900, Athenaeum, 4+178+1 p.+24 t. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, több kijáró képtáblával.