cca 1920 Skaba és Plökl vadász-sport árjegyzék. Bp.,é.n.,Skaba és Plökl Fegyver- és Lőszerraktára Puskaműves-Műhelye, 50 p. Sérült, kissé hiányos borítóval.
Sterbetz István: Őszi vizeken. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Bécsy László, Rácz István és a szerző fekete -fehér fényképeivel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Szolgálati Szabályok a liptoujvári magy.kir. főerdőhivatal..kincstári erdészeti altisztek és szolgák részére. Liptószentmiklós 1902. Aranyozott kiadói egáészvászon kötésben, jó állapotban 110 p.
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,1900, Athenaeum, 4+178+1 p.+24 t. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, több kijáró képtáblával.
Bársony István: Az erdő könyve. Erdei élmények és elbeszélések. Bp., 1918, Singer és Wolfner, 157+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos címlappal.
Lebensbilder aus der Tierwelt. Erster Band. Erste Reihe: Säugetiere I. Hrsg. von H. Meerwarth. Leipzig, ,R. Voigtländer-Verlag, 1 t.+VIII+628 p+14 t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.
Széchényi Zsigmond 2 műve:
Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.
Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.