A magyar törvények és egyéb jogszabályok mutatója. Szerk.: Ladik Gyusztáv, Egyed István, Vladár Gábor, Horváth Béla. Az egyik szerkesztő, Horváth Béla által DEDIKÁLT példány. Szombathely, 1939., Martineum, VIII+1100 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Dr. Alapy Victor: A munkásbiztosítás érvényben lévő jogszabályai. Az ipari és kereskedelmi alkalmazottak betegség és baleset esetére való biztosításáról rendelkező 1907 : XIX. törvényből, valamint az ezt módosító törvényekből, kormány- és miniszteri rendeletekből. Bp., 1922, Hellas, 224+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült, kijáró címl...
A közadók kezeléséről szóló 1923. évi VII. törvénycikk és az annak végrehajtása tárgyában kiadott 1923. évi 7.000. számú utasítás. Bp., 1923, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), XI+247 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel.
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, gyámügy, jogszolgáltatás és statisztika. Bp., 1893, Athenaeum Rt. 862 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos la...
Magyar magánjog. Kötelmi jog különös része. Szerk.: Dr. Szladits Károly. Bp., 1942.,Grill Károly, VIII+963 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.