7 000 HUF
1916 A Pénzintézetek Hadikórházának első évkönyve. Válogatott fejezetek a háborús orvoslástanból. Szerk.: Manninger VIlmos, John M. Károly, Parassin József. Bp., 1916, Pénzintézetek Hadikórháza, CXXXX+4+767 p.+31 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal, közte színes táblákkal, rajtuk háborús sérülések fotóival is. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, rojtos, sérült borítószélekkel, foltos lapokkal.