6 000 HUF
A Nagy Háború írásban és képben 3 kötete. Első rész: Északon és délen I-III. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,1915-én, Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a 3 kötetben 1 kijáró lappal.