7 000 HUF
Clair Vilmos: Párbaj-codex. A kard-, vitőr- és pisztolypárbaj, különböző nemei: Roskovics Ignác, Kimnach László, és Grünwald Imre festőművészek eredeti rajzaival. Bp., 1899, Singer és Wolfner,(Pátria-ny.), 2+192 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Negyedik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, néhány lapon bejelöléssel, foltos lapokkal. A szerző, Clair Vilmos (1858-1951) jogász, újságíró, párbajszakértő által dedikált példány.