17091.
406. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Darwin, Charles: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. 418+344 p + XXXII t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kisebb foltokkal, ázásnyommal.