17092.
406. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.