17099.
406. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
25
Feldmann Sándor: A férfi ösztönélete a szüléstől az apaságig. Nemi, társadalmi és erkölcsi vonatkozásban a pszichoanalízis fejlődése napjainkig. Orvosoknak és szakembereknek írta: Dr. - -. Bp., 1930., Mai Henrik. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.