17095.
406. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Heinrich Schmidt: Wörterbuch der Biologie von Dr. - - . Mit Abbildungen. Leipzig, 1912., Alfred Körner, VIII+581+2 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félbőr-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, volt könyvtári példány.