1 200 HUF
11
Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.