2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin, 312+329-334+14+315-328+16 p.+ 25 t. Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrált. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, díszes szennylapokkal, szecessziós lapszéli díszekkel, kopott borítóval, javított, kopott, sérült gerinccel, és javított kötéssel, hibás kötéssel, a lapok 312-329 oldala között a könyv végére vannak bekötve, megviselt állapotban.