1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A régi magyar költészet remekei a legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1903., Beer E. és Társa, 399 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbélyegzőkkel.