1 400 HUF
Balázs Béla: Mesék a szerelemről. Bp., 1958, Magyar Helikon. Készült a Kner Nyomda "Hét mese" c. kiadványa alapján. Kass János egészoldalas és szövegközti, színes rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés. 472. számú számozott példány.