17560. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Barabás Gyula: Vihar Erdélyben. Regény. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé sérült, kissé hiányos papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor