3 000 HUF
Devecseri Gábor: Kalauz Homéroszhoz. Bp.,1970,Szépirodalom. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Devecseri Gábor (1917-1971) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.