2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Donászy Ferenc: Villámsugár. Indiántörténet a messze nyugatról. Bp.,én.,Hungária-ny., 271+1 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla belsején ragasztó nyomokkal, a 16-33. oldalak között kijáró lapokkal.