1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Elbeszélés I. Napoleon háborús korából. Ford.: Baróti Lajos. Bp., ,Rozsnyai Károly, 1 t.+86+1 p.+3 t. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.