17286. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Szilvássy Nándor rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : nagy_andras