17319. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Forester, C. S.: Lord Hornblower. Ford.: Pártos László. Bp., 1947, Nova, 208 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : nagy_andras