6 000 HUF
Gracza György: A nevető Magyarország. I-II. köt. Egyetemes adomagyűjtemény két kötetben. Összeáll.: Gracza György. Bp.,1901,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+380 p.; 4+371 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, névbejegyzéssel, az I. köt. javított kötéssel, körbevágott.