17370. 406. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek. (1915-1917.) Bp., 1919., Athenaeum, 1 t.+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, kissé laza címképpel.
Photo of the item taken by : hsz